INTERMOS SLOVAKIA spol. s r.o. bola založená v roku 2008. Od roku 2012 odkúpila KnowHow a celé skladové zásoby spoločnosti VM-Lux s.r.o. a rovnako prevzala obchodné aktivity spoločnosti VM Lighting Zrt, ktorá zanikla.

Spoločnosť INTERMOS SLOVAKIA spol. s r.o. (ďalej len INTERMOS), sa zaoberá výrobou a kompletizáciou svietidiel so zameraním hlavne pre osvetlenie priemyselných, komerčných priestorov a objektov. Hlavnou komerčnou aktivitou je veľkoobchod svietidiel a svetelných zdrojov. Ponúkame svietidlá vlastnej produkcie a svietidlá iných zmluvných partnerov (výrobcov). Medzi najväčších partnerov patrí spoločnosť Havels Sylvania, výrobca svietidiel a svetelných zdrojov s históriou viac ako 100 rokov.

Okrem bežného predaja ponúkame odborné poradenstvo v oblasti osvetlenia pre investorov, projektantov, architektov, montážne firmy. Pri tejto činnosti využívame dlhoročné bohaté skúsenosti v osvetlovaní veľkých priemyselných výrobných hál, obchodných domov, predajní, športovísk, škôl, nemocníc, domov, verejných priestranstiev, pozemných komunikácii a iné.


K technickej podpore predaja ponúkame vypracovanie návrhov osvetlenia podľa požiadavky zákazníka na dizajn, cenu s prihliadaním na platné normy, predpisy, funkčnosť a komfort využívania navrhovanej svetlenej sústavy. Každý návrh osvetlenia predkladáme s vypracovaným svetelnotechnickým výpočtom.

V ponuke máme široké portfólio produktov. Všetky typy svetlených zdrojov od bežných žiaroviek, cez špeciálne výbojkové zdroje až po zdroje využívané najnovšie technológie LED. Rovnako ponúkame aj typy svietidiel pre všetky druhy svetelných zdrojov.

Naše produkty si našli už mnoho spokojných zákazníkov v tuzemsku ale aj v zahraničí. Veríme, že aj vy sa stanete naším spokojným zákazníkom a tešíme sa na spoluprácu.


S úctou, kolektív INTERMOS LIGHTING