Kategórie

Halogénové žiarovky sú známe vynikajúcim podaním farieb (CRI=100) a žiarivým svetlom. Vďaka tomu sú uprednostňovaným zdrojom svetla pre dekoratívne, bežné a smerové osvetlenie. Sylvania ponúka atraktívnu radu halogénových žiaroviek využívajúcich sieťové napätie (230V-240V) a malé napätie (12V).

Halogénové žiarovky na sieťové napätie sú napajáné priamo zo siete bez použitia transformátoru a je ich možné stmievať. Ich inštalácia je rýchla a jednoduchá, použitie je jednoduché a znižuje náklady užívateľa na inštaláciu.

Všetky halogénové žiarovky na sieťové napätie HI-SPOT disponujú vlastnou vlastnosťou UV-Stop a sú vyrábané z materiálov, ktoré výrazným spôsobom znižujú UV žiarenie.

Nízkonapäťové halogénové žiarovky prevádzkované s transformátormi na zníženie sieťového napätia na 12V sú taktiež stmievateľné. Vysoká svietivosť a dlhá životnosť sú dôvodom prečo sú halogénové žiarovky vhodné ako smerové osvetlenie, osvetlenie pracovných miest a na použitie v bodových sviietidlách.

Sylvania taktiež ponúka širokú radu úsporných halogénových žiaroviek určených na použitie v domácnostiach a komerčných priestoroch v katégoriách sieťového a nízkeho napätia.

Halogénové žiarovky Sylvania sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky bezpečnostné normy, dosahovali najlepšie výkony a prekračovali očkávania zákazníkov.