Kategórie

Spoločnosť Intermos Slovakia pri výrobe LED svietidiel používa výlučne LED moduly v ZHAGA štandarde. To zaistí vymeniteľnosť LED modulov vo svietidlách po životnosti za LED moduly aj od iných výrobcov ako je použitý. Pri výbere treba dbať na skutočnosť, že daný modul má rozmer podľa ZHAGA štandardu (rozteč montážnych otvorov). Všetky používané LED moduly majú nominálnu životnosť dlhšiu ako 50 000hod.

Týmto spoločnosť INTERMOS Slovakia zaisťuje dlhú životnosť svietidla a servisovateľnosť. LED moduly sú vymeniteľné rovnako ako štandardné svetelné zdroje (žiarivky, žiarovky a iné.)

Pri výbere LED modulu je nutné sledovať parametre ako napájacie napätie a prúdy. Len správna kombinácia LED modul a LED driver zaručí funkčnosť a dlhú životnosť svietidla. Aby ste boli istý výberom LED zostavy kontaktujte dodávateľa telefonicky, alebo odošlite požiadavky LED zostavy emailom na dodávateľa, ktorý Vám vypracuje ponuku.

LED moduly sa štandardne vyrábajú vo viacerých rozmeroch.  1ft, 2ft, 4ft, 5ft (279 mm, 559 mm, 1119 mm, 1399 mm).

Výmenu alebo montáž LED modulov do svietidla zverte do rúk odborníka (osoba s elektrotechnickým vzdelaním). LED moduly fungujú na vyššom napätí ako LED pásy napájané konštantným napätím. LED moduly môžu byť napájané aj vysokým napätím viac ako 200V.