Kategórie

Kompaktné žiarivky sú ponúkané v širokej ponuke rôznych tvarov a veľkostí, splňujúcich rastúcu potrebu kompaktných energeticky úsporných žiariviek s dlhou životnosťou a ponúkajú vynikajúce podanie farieb.

Tieto žiarivky sú výsledkom znalostí výroby tradičných lineárnych žiariviek, ktoré v kombinácii s najmoderňejším integrovaným elektronickým preradníkom a obvodom zapalovača, ako napríklad Mini-Lynx Fast-Start, vytvárajú radu kompaktných žiariviek, ktoré môžu priamo nahradiť klasické vláknové žiarivky na báze tepelného žiarenia.

Kompaktné žiarivky sú taktiež k dispozícii bez integrovaného preradníka a sú určené na inštaláciu do svietidiel vybavených tradičným magnetickým preradníkom alebo v novej generácii s vysokou účinnosťou do svietidiel s elektronickým preradníkom.

Rada Lynx ponúka kompletnú ponuku riešení svetelných zdrojov pre rôzne aplikácie. Uplatnenie nájde napríklad pri potrebe smerového svietenia a osvetlenia v obchodoch a kanceláriách, prevádzkach rýchleho občerstvenia, v systémoch osvetlenia hotelov a barov, pútačov alebo aj v prípade batériami napájaných jednotiek núdzového osvetlenia.

Žiarivky Mini-Lynx disponujú vlastnosťami, ktorými sú dlhá živosnosť, vysoké podanie farieb a konštantný svetelný tok po celú dobu životnosti.

Po úspechu známych žiariviek Micro-Lynx prichádzame s treťou generáciou, ktorá ponúka rýchle rozsvietenie a predĺženú priemernú životnosť 8000 hodin. Ďalšou súčasťou tejto skupiny výrobkov je Micro-Lynx Luna.