Kategórie

LED žiarovky sú stále účinnejšie a žiadanejšie v rámci využitia pre bežné osvetlenie. K dispozícii sú v rôznych tvaroch, príkonoch, uhloch vyžarovania a farbách. LED žiarovky sú dokonalým riešením tam, kde je rozhodujúci faktor dlhá životnosť svetelných zdrojov s nízkymi nákladmi na údržbu.

Malé rozmery týchto svetlených zdrojov a ľahká pripojiteľnosť sú dôvodom ich častého využitia v prípade ľahko inštalovaných svetelných efektov. Vývoj týchto svetelných zdrojov stále prebieha, dokonca i naše známe a velice dobre zavedené kompaktné žiarivky Micro-Lynx boli upravené a dnes sú k dispozícii ako Micro-Lynx LED.

Sylvania ponúka širokú škálu retro LED žiaroviek, ktoré sú príslubom atraktívneho, bezpečného, ale predovšetkým efektívneho riešenia osvetlenia. Žiarovky Sylvania LED poskytujú mnoho svetla za málo energie. Aby sme boli presný, až 77 lumenov na jeden watt. Vďaka tomu sú až šesť násobne účinnejšie ako halogénové žiavovky.

Na rozdiel od bežných úsporných kompaktných žiariviek ponúkajú LED žiarovky Sylvania okamžité teplé a príjemné svetlo ihneď po zapnutí. Ich jedinečná konštrukcia zaisťuje dokonalú izoláciu kovového krytu a vďaka tomu je ich použitie veľmi bezpečné a to i vo vlhkom prostredí. Retro LED žiarovky od spoločnosti Sylvania sú vyrábane v celej rade dekoratívnych tvarov a pätíc, ponúkajú 100% kompatibilitu a možnosť výmeny kus za kus v inštalovaných svietidlách.