Kategórie

Prisadené, závesné svietidlá v LED prevedení a tradičné svietidlá na svetelné zdroje T5 a T8 (žiarivky) určené pre montáž na strop, stenu alebo na zavesenie. Závesná sada nie je súčasť balenia svietidla a je nutné objednať samostatne. Široká škála svietidiel vhodná do rôznych priestorov komerčných, bytových, kancelárskych, priemyselných a pod.

Široká škála optických systémov ako parabolická mriežka vyrobená z vysokolešteného hliníkového plechu "ALDP", vysokoleštená AL mriežka + mikroprizma difúzor pre pouťitie s LED modulom "ALDPP" opálový difúzor "OP", prizmatický difúzor PR, alebo mikroprizma "HP".

Svietidlá sú dostupné v štandardnom prevedení (zapni / vypni), stmievateľné 1-10V, stmievateľné DALI a všetky verzie môžu byť vybavené núdzovým modulom s vlastnou batériou s autonómnosťou 60 až 180min ( +EM). Núdzové moduly je možné kombinovať s rôznymi batériami. Práve preto je vhodné objednávku svietidla s núdzovým modulom s vlastnou batériou konzultovať.

Intermos Slovakia pri výrobe svietidiel používa kvalitné komponenty od popredných svetových výrobcov a to hlavne PHILIPSTridonic...

90% LED svietidiel je osadených LED modulmi s rozmermi podľa štandardov ZHAGA. Výhoda toho je zameniteľnosť LED modulu s identickým produktom od iného výrobcu. Táto skutočnosť žaručuje jednoduchú údržbu svietidla po životnosti pôvodných LED komponentov a tak používať svietidlo naďalej. To sa nedá povedať o veľmi populárnych LED panelov, ktoré sú vlastne jednorázový produkt.

I keď žiarivkové svietidlá sú na ústupe, ešte stále je na trhu o ne veľký záujem. Vo veľa prípadoch platí, "lepšie žiarivkové svietidlo ako najlacnejší LED produkt na trhu". V prípade požiadavky na svietidlo ktoré bude často spínané napríklad cez pohybový senzor, je nutné v objednávke túto skutočnosť spomenúť. Žiarivkové svietidlá obecne nie sú určené na časté spínanie ale skôr do priestorov s dlhou dobou stmievania. Pre prípad častého spínania existuje špeciálny predradník, s použitím ktorého sa životnosť zdrovov neskracuje a zaručí funkčnosť svietidla. Cena takého prevedenia svietidla je vyššia ako štandardné prevedenie.  

14,16€
37,20€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)