Kategórie

Hlavné výhody žiariviek sú všeobecne dobre známe- osvedčená energetická účinnosť, dlhá životnosť a široká ponuka veľkostí, tvarov a farieb.

Zavedenie vylepšenej technológie, aplikácia fosforovej povrchovej úpravy, účinnejších trubíc T8 a predstavenie novej generácie trubíc T5 sú významnými zlepšeniami v účinnosti žiariviek a podaní farieb, zachovaním svietivosti a životnosti.

Inženieri spoločnosti Sylvania vždy stáli v popredí tohoto vývoja a ochrany životného prostredia tím, že neustále zavádzali nové výrobky a vylepšenia pri výrobe, technológii a funkčnosti žiariviek.

Sylvania ponúka komplexnú radu vysoko účinných žiariviek rôznych dĺžok, priemerov, príkonov a farieb, vrátane trubíc pre zvláštne aplikácie.

Vylepšená technológia trifosforovej povrchovej úpravy Luxline Plus zaručuje vynikájuce podanie farieb , vysoký svetelný tok a vysokú pčinnosť žiarivky (lumen na watt). Priemerná životnosť až 24 000 hodín umožňuje plánovanie dlhších intervalov výmeny, čo má dopad na vaše náklady na údržbu.

Všetky tieto výhody znamenajú, že trifosforové trubice Sylvania Luxline Plus a multifosforové trubice Supercolor budú vždy hlavnou voľbou u všetkých nových inštaláciách, predovšetkým v svietidlách využívajúcich elektronické preradníky a pri výmene halofosforových trubic T12 a T8.

0,36€
Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)