1. Veľkoobchod


Za obchodného partnera sa považuje firma (právnická osoba) alebo živnostník, ktorý má s nami podpísanú rámcovú zmluvu. V zmluve sú zakotvené obchodné podmienky, zľavy zo základného cenníka, platobné podmienky, podmienky prevodu vlastníctva na kupujúceho. Ceny uvedené v cenníku sú EXW – Šaľa. Prepravné náklady pri objednávke tovaru v hodnote do 500,00 bez DPH € účtujeme ako položku manipulačné. Pri objednávke tovaru nad 500,00 € bez DPH hradí prepravné náklady v rámci SR predávajúci.

Dodacie podmienky.

Po zaslaní objednávky predávajúci zašle potvrdenie objednávky späť na uvedenú e-mailovú adresu v objednávke s uvedeným termínom dodania. Bežný termín dodania je do 14 dní od dátumu objednania, v niektorých prípadoch, hlavne u špeciálnych produktoch môže byť termín dodania aj dlhší.

2. E-shop


Zákazník, ktorý chce nakupovať prostredníctvom e-shopu musí byť riadne zaregistrovaný cez registračný formulár. Predajná cena je uvedená pri každom produkte. Po ukončení zadávania objednávky sa zobrazí výsledná suma. Pri potvrdení objednávky kupujúci odsúhlasí s kúpnou cenou a k tej sa pripočíta cena za prepravu prostredníctvom kuriéra.

Platobné podmienky

Zákazník zaplatí celú kúpnu cenu pri prevzatí balíčka od kuriéra na dobierku v hotovosti.

Dodacie podmienky

Po zaslaní objednávky predávajúci do 48 hod. (len pracovné dni) pošle potvrdenie objednávky na uvedenú e-mailovú adresu v registračnom formulári s uvedeným termínom dodania. Bežný termín dodania je do 14dní od potvrdenia objednávky, v prípade špeciálnych produktov to môže byť aj viac ako 14 dní.